Bez kategorii Patryk Gabriel Powiat starogardzki Samorząd Starogard Gdański

Sam mówię: sprawdzam!

W

każdych wyborach startuje wiele osób, które dopiero chcą spróbować swoich sił w samorządzie. To bardzo dobrze. Powiem nawet więcej: niestety jest ich zbyt mało. Niewielu ludzi młodych chce spróbować swoich sił w sferze publicznej. Oczywiście powodów takiego stanu rzeczy jest wiele. Być może będzie jeszcze okazja do próby odpowiedzenia na pytanie, dlaczego tak się dzieje. Być może wynika to z braku odpowiedniego przykładu. Na pewno wciąż, jako społeczeństwo, zbyt mało wiemy na temat tego, czym zajmują się samorządowcy, których wybieramy. A zajmują się oni konkretnymi sprawami, które dotyczą m.in. #zdrowiadlastarogardu , #edukacjidlastarogardu czy – sprawami #obywatelskiegostarogardu.

Uważam, że każdy, kto został do swojej pracy wybrany przez członków swojej społeczności, powinien zdać sprawę z realizowania swoich obowiązków. Właśnie w ten sposób można dowiedzieć się, jaki jest poziom profesjonalizmu, zaangażowania, pracowitości, skuteczności czy konsekwencji danego kandydata ubiegającego się o reelekcję.

Tak, tu dochodzimy do miejsca, w którym deklaruję: będę walczył o reelekcję. Podjąłem decyzję: chcę dalej być radnym Rady Powiatu Starogardzkiego reprezentującym interesy wszystkich starogardzian. Właśnie o głosy mieszkańców naszego miasta będę się ubiegał podczas czasu kampanii wyborczej, która znajdzie swój finał przy urnach 21 października. Z pewnością nie dotrę ze swoim sprawozdaniem z realizacji swoich obowiązków radnego i członka zarządu powiatu starogardzkiego do wszystkich mieszkańców Starogardu. Mam nadzieję, że dzięki mediom społecznościowym i  temu blogowi, Ci z Państwa, którzy czytają te słowa, zechcą tu jeszcze zajrzeć i poświęcić kilka chwil co jakiś czas, żeby ocenić moją dotychczasową pracę. Więcej – czekam na Państwa uwagi i sugestie dotyczące tego, co – jeśli zdobędę Państwa zaufanie – w mojej pracy poprawić, czym powinniśmy się jeszcze zająć.

Na początek chciałbym zaznaczyć, że hasła, które wyżej wyróżniłem „hasztagiem” nie są przypadkowe. Choć nie wyczerpują całości mojej aktywności zawodowej to obejmują znaczną ich część, którą uważam za najistotniejsze ze względu na dobro wspólne starogardzian. Mieszkańców mojego miasta, którzy – nieco sprawę upraszczając, jednocześnie są moimi „pracodawcami” – bo zostałem przez Państwa wybrany, a jednocześnie klientami (tu nie ma mowy o cudzysłowie), ponieważ samorząd to działalność usługowa dla mieszkańców.

Postaram się w kolejnych dniach pokazać ścisłe powiązanie między sprawami #obywatelskiegostarogardu, #zdrowiadlastarogardu i #edukacjidlastarogardu. Ten ścisły związek nie jest przypadkowy i ma na celu pokazanie jak trzy w ten sposób określone obszary działalności naszego samorządu bezpośrednio wpływają na nasze bezpieczeństwo – zdrowotne, ekonomiczne, naszych rodzin i lokalnej społeczności.

#konsekwentniedlastarogardu #konsekwentniedlapowiatu  #sprawozdanieradnego #radapowiatu2018  #zdrowiedlastarogardu  #edukacjadlastarogardu  #obywatelskistarogard #bezpiecznystarogard  #bezpiecznypowiat  #zdrowiedlapowiatu  #edukacjadlapowiatu  #obywatelskipowiat  #patrykgabriel  #powiatstarogardzki

Może Ci się spodoba
Jest później niż myślicie
Lek na największą niegodziwość
Administratorka Barbasia

Zostaw komentarz

Twój komentarz*

Twoje imię*
Twoja strona