Bez kategorii

Kociewski Gryf 2018 – Sport

 

Dzisiaj wybieraliśmy najlepszych z dziedziny sportu – pierwszą dziesiątkę zawodników i trójkę trenerów powiatu starogardzkiego. Nie znam jeszcze oficjalnych wyników, ale jest jedna rzecz, która zwróciła moją uwagę i która – nie zaprzeczę – bardzo mnie ucieszyła. Na liście nominowanych była mianowicie cała grupa osób, które  reprezentują bardzo młode pokolenie naszych sportowców. Co warte podkreślenia, wielu z nich może już dzisiaj pochwalić się znaczącymi sukcesami. To bardzo dobrze. 
Oczywiście miałem swoje faworytki i faworytów. Zagłosowałem i spokojnie czekam na wyniki, które ogłosimy 21 marca podczas gali Kociewskich Gryfów.
W trzeciej kategorii – imprezie sportowej roku 2018, urodzaj był jeszcze większy. Mamy naprawdę, co najmniej kilka imprez w naszym powiecie, które są organizowane na bardzo wysokim poziomie. Tym co je łączy jest ogromne zaangażowanie pomysłodawców i organizatorów. A także to, że prawie zawsze wspieramy je od lat finansowo, organizacyjnie, promocyjnie. 😉 Tutaj też  nie mogę powiedzieć żebym miał problemy z wyborem, ale czy moją pewność podzielali również inni członkowie kapituły ? To się okaże.

 

Może Ci się spodoba
Jak moje doświadczenia samorządowe wykorzystać w parlamencie?
Portrety
Jest im odpuszczone

Zostaw komentarz

Twój komentarz*

Twoje imię*
Twoja strona